12 май 2018 година, град Пловдив, Гребен канал Пловдив
ПОЛУФИНАЛИ
10:30 – Старт № 1 – К1 1000 м юноши младша – I полуфинал
10:40 – Старт № 2 – К1 1000 м юноши младша – II полуфинал
11:10 – Старт № 3 – K1 500 м момичета – I полуфинал
11:20 – Старт № 4 – K1 500 м момичета – II полуфинал
11:30 – Старт № 5 – C1 500 м момчета – I полуфинал
11:40 – Старт № 6 – C1 500 м момчета – II полуфинал
11:50 – Старт № 7 – K1 500 м момчета – I полуфинал
12:00 – Старт № 8 – K1 500 м момчета – II полуфинал
ФИНАЛИ
12:30 – Старт № 9 – C1 200 м деца момичета
12:40 – Старт № 10 – K1 200 м деца момичета
12:50 – Старт № 11 – C1 200 м деца момчета
13:00 – Старт № 12 – K1 200 м деца момчета
13:10 – Старт № 13 – C1 500 м момчета
13:20 – Старт № 14 – K1 500 м момичета
13:30 – Старт № 15 – C1 500 м девойки младша / старша
13:40 – Старт № 16 – K1 500 м момчета
13:50 – Старт № 17 – K1 500 м девойки младша
14:10 – Старт № 18 – C1 1000 м юноши старша
14:20 – Старт № 19 – K1 1000 м юноши младша
14:30 – Старт № 20 – C1 1000 м юноши младша
14:40 – Старт № 21 – K1 1000 м юноши старша
14:50 – Старт № 22 – K1 500 м девойки старша
К1 1000 м юноши младша - I полуфинал
Старт № 1 - 10:30 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 6 | Бранимир Христов | Чипилски | 4:15:11 |
2 | 5 | Васил Христов | Левски | 4:20:25 |
3 | 7 | Марин Попов | Тракия | 4:20:80 |
4 | 4 | Дейвид Барух | Тракия | 4:25:60 |
5 | 9 | Радослав Панайотов | Тракия | 4:45:47 |
6 | 1 | Теодор Иванов | Локомотив | 4:52:17 |
7 | 2 | Хюсеин Кямил | Асеновец | 4:56:78 |
- | 3 | Божидар Попчев | Чипилски | |
- | 8 | Виктор Буклов | Левски | |
- | 10 | Никола Малески | Македония |
К1 1000 м юноши младша - II полуфинал
Старт № 2 - 10:40 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 3 | Божидар Величков | Тракия | 4:31:30 |
2 | 4 | Борислав Еленов | Чипилски | 4:31:86 |
3 | 2 | Виктор Ваклинов | Левски | 4:43:14 |
4 | 7 | Михаил Маджаров | Тракия | 4:47:02 |
5 | 8 | Антонио Илиев | Левски | 4:52:85 |
6 | 1 | Никола Евтимов | Тракия | 4:58:24 |
7 | 9 | Валентин Митев | Тракия | 5:56:17 |
- | 5 | Петър Илиев | Тракия |
K1 500 м момичета - I полуфинал
Старт № 3 - 11:10 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 2 | Йоана Бъчварова | Локомотив | 2:31:06 |
2 | 5 | Ива Маринова | Чипилски | 2:39:41 |
3 | 4 | Елена Мусарлиева | Тракия | 2:44:26 |
4 | 3 | Елена Назърова | Асеновец | 2:45:15 |
5 | 1 | Йоана Ръкльова | Левски | 3:02:18 |
- | 6 | Мирела Венева | Левски |
K1 500 м момичета - II полуфинал
Старт № 4 - 11:20 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 4 | Росица Иванова | Тракия | 2:27:63 |
2 | 1 | Ивона Цветкова | Локомотив | 2:28:00 |
3 | 5 | Никол Ръчкова | Асеновец | 2:54:70 |
4 | 2 | Людмила Гълъбова | Асеновец | 3:00:04 |
C1 500 м момчета - I полуфинал
Старт № 5 - 11:30 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 2 | Тодор Чилингиров | Асеновец | 2:14:47 |
2 | 3 | Иван Мегленчев | Тракия | 2:26:49 |
3 | 4 | Иван Богданов | Асеновец | 2:26:90 |
4 | 6 | Христо Лулчев | Асеновец | 2:31:20 |
5 | 7 | Мартин Видолов | Тракия | 2:35:92 |
6 | 5 | Василен Сабахов | Тракия | 2:41:12 |
7 | 1 | Танчо Манавски | Чипилски | 4:27:48 |
C1 500 м момчета - II полуфинал
Старт № 6 - 11:40 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 2 | Васил Чилингиров | Асеновец | 2:40:40 |
2 | 5 | Владимир Ценов | Тракия | 2:44:47 |
3 | 1 | Юлиян Цуков | Тракия | 2:45:90 |
4 | 4 | Георги Милев | Асеновец | 2:48:20 |
5 | 3 | Димитър Петров | Тракия | 2:51:58 |
6 | 6 | Милен Кутевски | Тракия | 3:16:75 |
K1 500 м момчета - I полуфинал
Старт № 7 - 11:50 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 4 | Емилиян Атанасов | Локомотив | 2:14:71 |
2 | 1 | Ержун Ержун | Локомотив | 2:20:17 |
3 | 8 | Виктор Гаренов | Асеновец | 2:25:78 |
4 | 3 | Иван Вангелов | Чипилки | 2:29:75 |
5 | 6 | Йордан Йорданов | Асеновец | 2:30:24 |
6 | 5 | Валентин Христов | Левски | 2:41:26 |
7 | 2 | Калоян Панайотов | Левски | 2:51:25 |
8 | 7 | Веселин Симеонов | Левски | 3:14:56 |
K1 500 м момчета - II полуфинал
Старт № 8 - 12:00 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 8 | Владимир Малески | Македония | 2:04:79 |
2 | 7 | Венелин Петков | Чипилски | 2:23:44 |
3 | 2 | Георги Георгиев | Локомотив | 2:24:01 |
4 | 5 | Беркан Мехмед | Локомотив | 2:2913 |
5 | 3 | Любомир Влахов | Асеновец | 2:50:22 |
6 | 1 | Николай Манолов | Левски | 2:52:21 |
7 | 6 | Борислав Стоянов | Левски | 3:09:77 |
8 | 4 | Джем Хасанов | Левски | 3:15:39 |
ФИНАЛИ
C1 200 м деца момичета - ФИНАЛ
Старт № 9 - 12:30 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 1 | Ивета Кунчева | Тракия | 1:04:18 |
2 | 7 | Илияна Минчева | Тракия | 1:09:71 |
3 | 2 | Радостина Ангелова | Тракия | 1:25:34 |
4 | 4 | Мария Костова | Тракия | 2:24:60 |
5 | 3 | Елена Ценова | Тракия | 2:59:20 |
6 | 5 | Радомира Иванова | Тракия | 3:01:06 |
- | 6 | Естефания Младенова | Тракия |
K1 200 м деца момичета - ФИНАЛ
Старт № 10 - 12:40 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 5 | Габриела Пампирова | Чипилски | 1:09:01 |
2 | 3 | Татяна Каварджикова | Асеновец | 1:13:15 |
3 | 6 | Аглея Канева | Тракия | 1:42:60 |
4 | 4 | Лиляна Авуска | Тракия | 1:45:04 |
5 | 2 | Снежана Терзийска | Тракия | 1:46:86 |
C1 200 м деца момчета - ФИНАЛ
Старт № 11 - 12:50 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 3 | Виктор Божилов | Тракия | 1:09:13 |
2 | 4 | Никола Атанасов | Тракия | 1:16:11 |
3 | 5 | Каан Ахмедов | Асеновец | 1:18:55 |
4 | 2 | Йордан Милев | Асеновец | 1:23:35 |
5 | 7 | Александър Господинов | Асеновец | 1:36:16 |
6 | 1 | Божидар Ножаров | Чипилски | 1:39:09 |
7 | 8 | Тодор Панчев | Тракия | 2:22:72 |
- | 6 | Богомил Иванов | Тракия |
K1 200 м деца момчета - ФИНАЛ
Старт № 12 - 13:00 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 3 | Никола Ангелов | Асеновец | 1:02:39 |
2 | 4 | Станислав Петков | Чипилски | 1:02:76 |
3 | 5 | Симеон Масков | Тракия | 1:04:21 |
4 | 6 | Тодор Кацаров | Чипилски | 1:13:34 |
- | 1 | Георги Владимиров | Чипилски | |
- | 2 | Майкъл Иванов | Тракия |
C1 500 м момчета - ФИНАЛ
Старт № 13 - 13:10 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 5 | Тодор Чилингиров | Асеновец | 2:19:70 |
2 | 3 | Иван Мегленчев | Тракия | 2:32:95 |
3 | 7 | Иван Богданов | Асеновец | 2:33:30 |
4 | 1 | Христо Лулчев | Асеновец | 2:37:53 |
5 | 9 | Мартин Видолов | Тракия | 2:38:80 |
6 | 8 | Георги Милев | Асеновец | 2:50:87 |
7 | 6 | Владимир Ценов | Тракия | 2:52:25 |
8 | 4 | Васил Чилингиров | Асеновец | 2:52:63 |
9 | 2 | Юлиян Цуков | Тракия | 3:03:26 |
K1 500 м момичета - ФИНАЛ
Старт № 14 - 13:20 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 6 | Ивона Цветкова | Локомотив | 2:32:23 |
2 | 4 | Росица Иванова | Тракия | 2:34:31 |
3 | 5 | Йоана Бъчварова | Локомотив | 2:37:91 |
4 | 3 | Ива Маринова | Чипилски | 2:43:44 |
5 | 1 | Елена Назърова | Асеновец | 2:57:29 |
6 | 7 | Елена Мусарлиева | Тракия | 3:01:08 |
7 | 2 | Никол Ръчкова | Асеновец | 3:05:90 |
8 | 10 | Мирела Венева | Левски | 3:08:00 |
9 | 8 | Людмила Гълъбова | Асеновец | 3:08:88 |
10 | 9 | Йоана Ръкльова | Левски | 3:13:46 |
C1 500 м девойки младша / старша - ФИНАЛ
Старт № 15 - 13:30 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат | Девойки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Мария Минкова | Тракия | 2:46:27 | старша |
2 | 4 | Мария Гешева | Тракия | 2:49:50 | младша |
3 | 5 | Елена Вълкова | Тракия | 2:56:73 | старша |
K1 500 м момчета - ФИНАЛ
Старт № 16 - 13:40 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 4 | Владимир Малески | Македония | 2:12:78 |
1 | 5 | Емилиян Атанасов | Локомотив | 2:20:31 |
2 | 3 | Ержун Ержун | Локомотив | 2:24:20 |
3 | 6 | Венелин Петков | Чипилски | 2:25:71 |
4 | 2 | Георги Георгиев | Локомотив | 2:27:25 |
5 | 8 | Беркан Мехмед | Локомотив | 2:34:85 |
6 | 7 | Виктор Гаренов | Асеновец | 2:35:29 |
7 | 9 | Йордан Йорданов | Асеновец | 2:36:64 |
8 | 1 | Иван Вангелов | Чипилски | 2:40:62 |
K1 500 м девойки младша - ФИНАЛ
Старт № 17 - 13:50 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 3 | Калиопа Гълъбова | Левски | 2:22:86 |
2 | 7 | Габриела Филева | Тракия | 2:24:38 |
3 | 6 | Вероника Вълкова | Тракия | 2:26:27 |
4 | 5 | Габриела Костова | Чипилски | 2:33:59 |
5 | 4 | Йоана Панайотова | Тракия | 2:39:68 |
6 | 2 | Люлина Михайлова | Чипилски | 2:40:13 |
7 | 8 | Яна Атанасова | Левски | 2:42:34 |
C1 1000 м юноши старша - ФИНАЛ
Старт № 18 - 14:10 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 5 | Димитър Петров | Чипилски | 4:24:20 |
2 | 3 | Атанас Шулев | Асеновец | 4:40:23 |
3 | 4 | Цветан Минчев | Тракия | 4:48:50 |
4 | 1 | Тодор Тодоров | Асеновец | 4:49:30 |
5 | 8 | Георги Гуглев | Асеновец | 5:02:98 |
6 | 7 | Ивайло Йорданов | Тракия | 5:05:67 |
7 | 2 | Димитър Генов | Тракия | 5:07:45 |
8 | 6 | Никола Венев | Асеновец | 5:33:03 |
K1 1000 м юноши младша - ФИНАЛ
Старт № 19 - 14:20 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 3 | Васил Христов | Левски | 4:13:36 |
2 | 5 | Бранимир Христов | Чипилски | 4:20:15 |
3 | 7 | Марин Попов | Тракия | 4:28:16 |
4 | 4 | Божидар Величков | Тракия | 4:29:48 |
5 | 1 | Дейвид Барух | Тракия | 4:30:82 |
6 | 6 | Борислав Еленов | Чипилски | 4:44:11 |
7 | 9 | Радослав Панайотов | Тракия | 4:47:27 |
8 | 8 | Михаил Маджаров | Тракия | 4:47:59 |
9 | 10 | Никола Малески | Македония | 4:52:06 |
10 | 2 | Виктор Ваклинов | Левски | 4:53:11 |
- | 0 | Виктор Буклов | Левски |
C1 1000 м юноши младша - ФИНАЛ
Старт № 20 - 14:30 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 3 | Михаил Федишин | Чипилски | 4:32:69 |
2 | 6 | Стелян Близнаков | Чипилски | 4:36:72 |
3 | 5 | Кенан Ахмедов | Асеновец | 4:41:30 |
4 | 9 | Преслав Георгиев | Локомотив | 4:53:64 |
5 | 2 | Даниел Донов | Тракия | 5:00:82 |
6 | 1 | Салим Мустафа | Асеновец | 5:03:14 |
7 | 8 | Петър Бояджиев | Асеновец | 5:04:51 |
8 | 4 | Александър Йорданов | Тракия | 5:08:97 |
9 | 0 | Стефан Щерев | Чипилски | 5:18:60 |
10 | 7 | Иван Грудев | Тракия | 5:37:70 |
- | 10 | Радостин Тютюнджиев | Чипилски |
K1 1000 м юноши старша - ФИНАЛ
Старт № 21 - 14:40 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 7 | Атанас Денчев | Тракия | 4:11:33 |
2 | 2 | Николай Митев | Тракия | 4:15:61 |
3 | 6 | Видко Видев | Тракия | 4:18:17 |
4 | 4 | Бранимир Христов | Чипилски | 4:29:73 |
5 | 1 | Светослав Вичев | Левски | 4:30:59 |
6 | 9 | Симеон Петров | Асеновец | 4:42:11 |
7 | 8 | Христо Цонев | Левски | 5:08:22 |
8 | 5 | Милко Христев | Тракия | 5:22:33 |
9 | 3 | Александър Моллов | Тракия | 5:48:53 |
K1 500 м девойки старша - ФИНАЛ
Старт № 22 - 14:50 часаКласиране | Старт | Име и фамилия | Клуб | Резултат |
---|---|---|---|---|
1 | 6 | Мария Кацова | Чипилски | 2:16:12 |
2 | 3 | Антоанет Томова | Асеновец | 2:18:85 |
3 | 5 | София Попова | Тракия | 2:23:62 |
4 | 4 | Лариса Федишина | Чипилски | 2:25:74 |
5 | 7 | Теодора Бадева | Асеновец | 2:31:02 |
6 | 8 | Цветелина Иванова | Тракия | 2:38:52 |
7 | 9 | Петя Петкова | Локомотив | 2:38:90 |
8 | 2 | Бони Филкова | Тракия | 2:44:82 |
9 | 1 | Христина Петрова | Асеновец | 3:06:63 |
Отборно класиране
Място | Клуб | Точки |
---|---|---|
1 | Тракия | 181 |
2 | Чипилски | 118 |
3 | Асеновец | 107 |
4 | Локомотив | 41 |
5 | Левски | 38 |
6 | Македония | 14 |